پیروزی درسا چراغی در دومین مسابقه | آکادمی تنیس شاهین
arrow

پیروزی درسا چراغی در دومین مسابقه


درسا چراغی نیز موفق به کسب پیروزی مقابل نماینده قطر شد

درسا چراغی

در حالی رقابت های تنیس زیر ۱۳ سال غرب آسیا از امروز ( ۱۳ آذر ماه ) به میزبانی اردن آغاز شد که نخستین نماینده از ایران مقابل حریف خود به برتری رسید.

در نخستین دیدار این مرحله امیر علی قوام با نتیجه ( ۲-۶ و ۳-۶) تنیسوری از یمن را برد و در حال حاضر درسا چراغی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با تنیسوری از قطر مسابقه داد و در پایان با نتیجه ( ۱-۶ و ۱-۶) حریف خود را شکست داد.

کسری رحمانی دور اول استراحت دارد و با برنده عربستان و سوریه بازی می کند و رومینا زینالی دور اول استراحت دارد و دور دوم با برنده افغانستان و سوریه بازی خواهد کرد.

این مسابقات به مدت ۲ هفته در اردن برگزار می شود و رومینا زینالی از استان آذربایجان غربی ، درسا چراغی ، امیر علی قوام و کسری رحمانی از تهران به عنوان نمایندگان ایران به مصاف حریفان خود می روند.

در بخش پسران تنیسورهایی از ایران ، افغانستان ، اردن ، بحرین ، عربستان ، سوریه ، عراق ، قطر ، لبنان و یمن و در بخش دختران نمایندگانی از کشورهای ایران ، لبنان ، اردن ، قطر ، عراق ، سوریه ، افغانستان و یمن حضور دارند.

مسابقات تنیس قهرمانی غرب آسیا با حضور نمایندگانی از ۱۰ کشور آسیایی به مدت ۲ هفته در اردن برگزار می شود.

یاد آور می شود: عباس خیلتاش به عنوان مدیر فنی تیم های ملی بانوان و مهدیه کریمی فرد به عنوان سرپرست تیم اعزامی حضور دارند.
منبع: سایت فدراسیون تنیس ایران
نظر خود را بنویسید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
  • ارتباط با مدیریت: 09120331036
  • پست الکترونیکی: info@stacademy.ir

Powered by Shahin Akbari