01

آموزش تنیس
از مبتدی تا حرفه ای

برای تمامی سنین

ماموریت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که اعضای ما از ورزش تنیس به طور پیوسته لذت ببرند. طیف گسترده ای از تمرینات شاد و پر انرژی برای داشتن تجربه ای جدید و متنوع که در کنار آن مسابقات گوناگونی برای سنین مختلف برگزار خواهیم کرد تا هیجان و جذابیت بیشتری برای اعضای گروه بوجود آوریم.

02

ارائه کلاس به همراه

تمرینات آمادگی جسمانی

جوانان و بزرگسالان

بازی خود را با یک کلاس تنیس حرفه ای بهبود ببخشید. با یک تمرین عالی در آکادمی تنیس ما می توانید تکنیک، استراتژی وآمادگی جسمانی خود را ارتقاء دهید.

افرادی که برای اولین بار می خواهند تنیس را شروع کنند نیز با ثبت نام در آکادمی ما می توانند یک تنیس شاد و حرفه ای را تجربه کنند.

کودکان و نوجوانان

برنامه کلاس‌های کودکان و نوجوانان (رده سنی زیر ‌16 سال) بصورت خصوصی و‌ گروهی می‌باشد که در آن برنامه کامل Junior Player اجرا می شود.

برای آنها در رده های سنی مختلف مسابقات برگزار می شود و رده بندی می شوند. با ثبت نام در سایت می‌توانند رنکینگ و رکورد های ثبت شده در تمرینات آمادگی جسمانی را مشاهده نمایند.


آمادگی جسمانی

برای هر فردی مناسب است که تمریناتی را بصورت روزمره انجام دهد تا بدنی سالم داشته باشد. آمادگی جسمانی شامل فعالیت و تمرین های هوازی و غیر هوازی می باشد که باعث تقویت قسمت های مختلف بدن می شود و استقامت فرد را برای انجام بهتر فعالیت های تخصصی و‌عمومی بالا می برد.

ما در کلاس های خود از این تمرینات استفاده می کنیم برای انجام بهتر‌تکنیک ها توسط شاگردان وعملکرد بهتر‌آنها در‌مسابقات.

01

خدمات و امکانات ما

برای مربیان و بازیکنان

...

حسابداری مربیان

سیستمی است برای مربیان که بتوانند اطلاعات کلاس های خود را هم از لحاظ زمان برگزاری هم مالی ثبت نمایند. مربیان عزیز می توانند با ثبت نام در سایت از این امکانات بصورت رایگان استفاده نمایند.

اطلاعات بیشتر...

...

ثبت نام در سایت

بازیکنان آکادمی تنیس شاهین می توانند با ثبت نام در سایت از امکاناتی که برای افزایش انگیزه و ایجاد رقابت سالم بین بازیکنان ایجاد شده است استفاده نمایند.


اطلاعات بیشتر...

...

جستجوگر

با ثبت نام در سایت می توانید از سیستم جستجوگر سایت بهره مند شوید و مربی، همبازی و باشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.


اطلاعات بیشتر...